Спільна програма КХУ та Коледжу КУРВ

Термін навчання: 3 роки денної форми

Документ по закінченню: диплом молодшого спеціаліста державного зразка + сертифікат КХУ про біблійну освіту.

Київський християнський університет запрошує випускників 9-х класів загальноосвітніх шкіл на навчання на унікальній для України спільній програмі Київського християнського університету та Коледжу Київського університету ринкових відносин.

Навчаючись на цій програмі, студенти мають можливість здобути як світську, так і базову біблійну освіту. Випускники програми отримують одразу два документи – диплом молодшого спеціаліста державного зразка та сертифікат КХУ про початкову біблійну освіту. Завдяки цій програмі скорочується термін базової та повної вищої освіти на 1-1,5 роки. Окрім здобуття зазначеного освітньо-кваліфікаційного рівня та початкової біблійної освіти, випускник коледжу зможе влаштуватись на роботу, продовжити навчання із 3го курсу в усіх університетах України по своїй спеціалізації, продовжити освіту в інших духовних закладах України або у Master’s College у Сполучених Штатах Америки та отримати диплом американського зразка. Паралельно бажаючі можуть пройти військову підготовку, отримавши звання «Офіцер запасу».

Унікальність цієї програми полягає в тому, що студент одночасно суміщає біблійну та світську освіту, проживаючи і навчаючись у християнському середовищі, де сповідуються принципи євангельської етики, моралі та панує духовна турбота про кожного студента.

Ціль даної програми полягає в тому, щоб дати студентам не тільки освіту по спеціальності, а й ознайомити їх із біблійною основою життя та професійної діяльності. Такий підхід дасть студентам міцну основу для подальшої діяльності та життя.

Для досягнення поставлених цілей студентам надаються всі необхідні ресурси для проживання та навчання як в КУРВ, так і в КХУ: хороші бібліотеки, у тому числі й віртуальні, комп’ютерні класи, зручні аудиторії, затишні кімнати у гуртожитку, трьохразове харчування, студентський кафетерій, доступ до Інтернету та ін. Наші студенти живуть та навчаються у доброзичливій християнській атмосфері, а викладачі та члени адміністрації завжди готові прийти на допомогу кожному студенту. Окрім того, кожен студент має нагоду брати активну участь у студентському житті, вивчати музику, їздити на цікаві екскурсії, відвідувати церкви та нести у них служіння.

Програма ще молода, була створена у 2011 році як результат співробітництва Київського університету ринкових відносин, що має IV рівень державної акредитації (1990 рік заснування), та Київського християнського університету (1991 рік заснування) . Не дивлячись на те, що ця програма існує недавно, вона має гідний академічний рівень.

Проводиться набір на навчання за такими спеціальностями:
• Правознавство
• Фінанси і кредит
• Менеджмент

Разом з обраною спеціалізацією студенти будуть вивчати християнські дисципліни, такі як Огляд Нового та Старого Завіту, біблійне консультування, богослов’я, тлумачення Біблії та багато інших цікавих дисциплін.

Умови навчання

Навчання платне. Термін навчання складає три роки денної форми.

Студенти приймаються на навчання за результатами співбесіди.

До студентів цієї програми застосовуються всі державні пільги для студентів денної форми навчання, у тому числі пільговий проїзд у транспорті.

Іногородні студенти, які мають характеристику від пастора, на період навчання забезпечуються житлом. Для дітей-сиріт, напівсиріт, дітей із багатодітних сімей і тих, хто перебуває під опікою та інших пільгових категорій існує особистий підхід стосовно оплати за навчання.

Відгуки студентів


Наталія Новосад
студентка КХУ-КУРВ
"Навчаючись в КХУ я дізнаюсь багато нового, чого раніше не знала. Змінились деякі погляди на життя, а також вчинки. Мені дуже подобаються викладачі в КХУ. Вони доступно і зрозуміло пояснюють матеріал. Вони дуже добрі і щирі. Свій вільний час я проводжу різноманітно, хоча у мене його не так багато. Я люблю побайдикувати, посміятись. Ми кожного вечора збираємось на спілкування і читаємо Біблію. Ми також ведемо служіння в гуртожитках чи розповідаємо іншим про Бога, хто не знає його. Я навчаюсь в КХУ та КУРВ завдяки Богу, і мені дуже подобається."
"Мне очень нравятся предметы в КХУ, поскольку преподаватели вкладывают всю свою душу в то, чтобы студенты усвоили темы и могли применить это в жизни. Также недавно на территории КХУ были проведены курсы английского языка. Я благодарна Богу за возможность учиться здесь. Сейчас я получаю два образования одновременно: то, которое мне нужно для будущей профессии и христианское (КХУ и КУРВ). Таких условий для того, чтобы учиться нет больше нигде. Для меня это самые лучшие преподаватели, питание, проживание и отношение к учебе. Все христиане должны учиться в таких учебных заведениях."
Тетяна Божко студентка КХУ-КУРВ

Олексій Щерба студент КХУ-КУРВ
"Навчання проходить досить насичено, тому що все, чим я бажав би зайнятись входить в нашу програму, яку в певній мірі ми створюємо самі. Як і ранок вечір ми проводимо в спілкуванні та молитві на тему, яку підготовлює один із братів-студентів. Ми завжди намагаємося підтримувати один-одного, і радіємо коли хтось з нас досягає певних успіхів в навчанні, в духовному зрості. Навчання по програмі КХУ в нас проходить в вечірній час з 5 години. Весь час ми дізнаємося щось нове і захоплююче про нашого Бога. Наші викладачі є громадянами з-за кордону, тому ми можемо все більше розвивати наш кругозір, дивитися на речі з різних точок зору і водночас формувати власну. Господь дає нам можливість пізнавати Його все глибше і глибше не тонучи в Його мудрості, але черпаючи її все більше з кожним днем."

Фотографії