Програма бізнес-коледжу

Спільно з Європейським університетом (IV рівень акредитації) Київський християнський університет пропонує програму бізнес-коледжу, випускники якої зможуть отримати одразу два документи – диплом молодшого спеціаліста державного зразка та сертифікат про богословську освіту. Окрім здобуття професії та початкової богословської освіти, випускник коледжу зможе продовжити навчання за фахом своєї спеціальності в будь-якому вищому навчальному закладі України починаючи одразу з 3-го курсу!

Унікальність цієї програми полягає в тому, що студент одночасно суміщає богословську та світську освіту, проживаючи і навчаючись у виключно християнському середовищі, де сповідуються принципи євангельської етики і моралі та панує духовна турбота про кожного студента.

Проводиться набір на навчання за такими спеціальностями:

  • Юриспруденція
  • Економіка підприємства
  • Фінанси і кредит
  • Розробка програмного забезпечення

Термін навчання складає два роки (денної форми).

Навчання платне.

На навчання приймаються випускники загальноосвітніх шкіл, що склали зовнішнє незалежне оцінювання.

До студентів бізнес-коледжу застосовуються всі державні пільги для студентів денної форми навчання, у тому числі пільговий проїзд у транспорті.

Крім того, іногородні студенти, які мають характеристику  від пастора, на період навчання забезпечуються  житлом та отримують пільги на харчування.

Інформацію про умови вступу та період подання документів ви можете знайти в головному меню сайту.