Слово ректора

Дорогі друзі, брати і сестри,

Радий вітати Вас на сайті Київського християнського університету! З дня свого створення і донині КХУ був і продовжує залишатися одним із вищих християнських учбових закладів України, який в своїй освітній діяльності орієнований на підготовку молодого покоління для активного християнського служіння в церкві та суспільстві.

За роки свого існування Університет надав можливість отримати богословські та практичні знання сотням молодих християн, які після закінчення навчання ефективно виконують своє призначення в різних сферах діяльності на Україні та за її межами.

Навчальні програми зосереджені на духовному та інтелектуальному розвитку студентів і відповідають академічним вимогам Євроазіатської Акредитаційної Асоціації.

Колектив співробітників і викладачів формується із зрілих посвячених християн, що володіють високим ступенем знань в областях їх викладання, та що виявляють приклад благочестивого життя для студентів.

Умови для навчання і проживання студентів, бібліотека, електронні ресурси - все це створено по милості Божій і надається для успішного опанування необхідними знаннями для всіх бажаючих поступити і навчатися в Київському християнському університеті.

В Біблії, в книзі приповістей Соломона написано: "...не добре душі без знання,..." (Прип.19.2). Я з радістю хочу запросити вас навчатися в Київський християнський університет і вірю, що час, проведений тут, послужить надзвичайною користю не лише вашій душі, але і для подальшого вашого служіння на усілякому терені для Божої слави.

Ласкаво просимо в КХУ!

Ректор, Віктор Григоренко