Віровчення

Ми віримо, що канонічні книги Святого Письма є богонатхненним Словом Божим, досконалим і непогрішним Божим одкровенням. Воно є вищим і єдиним авторитетом у всіх питаннях християнської віри й життя.

Ми віримо, що є тільки один Єдиний, Живий, Істинний і Вічний Бог, Творець усього видимого й невидимого, Який існує в трьох особах (іпостасях): Отця, Сина й Духа Святого - які у Своєму єстві й властивостях мають усю сутність Бога, досконалі, вічні, рівні й нероздільні.

Ми віримо, що Ісус Христос є істинним Богом та істинною Людиною. Він був непорочно зачатий від Духа Святого та народився від Діви Марії, прожив безгрішне та непорочне життя, добровільно помер на хресті, принісши Себе у жертву за гріхи людей, воскрес тілесно, вознісся і сів по правиці Отця. Він є єдиним Первосвящеником, Заступником та Посередником між Богом та людьми.

Ми віримо, що Дух Святий є особою та має всю повноту Божества. Він свідкує про істинність Слова Божого, прославляє Господа Ісуса Христа, викриває людей у гріху, відроджує їх, перебуває в них, направляючи, наставляючи та наповнюючи їх силою для благочестивого життя і служіння.

Ми віримо, що людина була створена Богом по Його образу та подобою. Але вона впала у гріх та духовно померла. Усі люди, успадковуючи грішну природу Адама і тому являючись грішниками, можуть відродитися до нового життя тільки завдяки дії Духа Святого та Слова Божого.

Ми віримо, що спасіння людини звершується Богом через благодать на підставі спокути, здійсненної Христом, а не на підставі людських діянь або заслуг; що пролита кров Ісуса Христа та Його воскресіння є єдиною підставою для спасіння всіх людей, викуп їх з рабства гріха та примирення з Богом. Ті, хто покаявся у своїх гріхах та вірою прийняли Ісуса Христа Господом, народжуються від Святого Духа та становляться дітьми Божими.

Ми віримо, що істинна Вселенська Церква є Тілом Христовим, що складається із людей усіх часів та народів, відроджених Святим Духом через віру в Ісуса Христа, який є Головою Церкви.

Ми віримо, що Ісус Христос прийде на землю удруге для того, щоб забрати Церкву та здійснити суд над живими і мертвими.

Ми віримо в тілесне воскресіння з мертвих та в життя вічне: для віруючих – у славі, блаженстві та радості, для невіруючих – у вічних муках. Також ми віримо у необхідність виконання Великого Доручення Господа Ісуса Христа (Мф. 28:18-20).