Анонси

Поїздка студентів в Чернівці

Здійсниться поїздка адміністрації та студентів стаціонару в м.Чернівці, в якому прживають студенти КХУ. Чернівці - велике і гарне місто, вя кому нас будуть чекати дві місцеві церкви. Наша програма буде націлена на те, щоби взяти участь у служінні та прославленні Господа ��а зібраннях, а також на інформування про можливості навчання, які Бог пропонує в КХУ.

Третя сесія студентів-заочників

8 березня, Понеділок, 07:00 - 19 березня, П’ятниця, 15:00

8 березня 2010 року розпочинається третя сесія студентів заочної форми навчання по програмам "Журналіст, редактор християнських ЗМІ" та "Керівник молодіжного служіння". Очікується приїзд студентів в Київський християнський університет зі всіх куточків України.

Поїздка в м. Золотоноша

11 квітня, Неділя, 00:00 - 09:00

В неділю, 11 квітня, рано-вранці група представників КХУ, яка налічувала 6 чоловік, відбула до невеликого міста Золотоноші, щоб взяти участь у служінні та розповісти про можливість отримання християнської освіти в нашому університеті.

В. Музиченко

Поїздка в Дніпропетровськ

24 квітня, Субота, 04:00 - 25 квітня, Неділя, 20:00

Команда КХУ запланувала здійснити поїздку до Дніпропетровська. Мета цієї поїздки - відвідати церкву Дніпропетровська та Дніпродзержинська щоб заохотити християнську молодь здобувати освіту в Київському християнському університеті. Група планує побувати на трьох зібраннях і взяти в них участь. Нагадуємо, що в КХУ вже навчаються представники молоді цих церков, які й запросили нас - Анохін В'ячеслав, Король Максим та Максимов Давид. Очікується, що поїздка буде благословенною і послужить для Господньої слави.  Читати далі...

Поїздка групи КХУ в м.Чернівці

15 травня, Субота, 07:00 - 16 травня, Неділя, 23:00

15-16 травня у команди КХУ буде чудова нагода відвідати славнозвісне місто Чернівці, розташоване на березі мальовничої річки Прут. Це місто прекрасне для подорожей, оскільки багате як архітектурою, так і природою. Та у групи КХУ буде ще більш цікава місія – прийняти участь в служіннях Чернівецьких церков і розповісти місцевій молоді про чудову можливість отримання освіти в християнському університеті. Сподіваємось, що Господь особливо благословить цю подорож і вона буде радісною та корисною і для приїжджаючої групи, і ��ля місцевих церков. Читати далі...

Прийом документів на навчання

1 червня, Вівторок, 09:00 - 25 серпня, Середа, 17:30

Розпочався період прийому документів для вступу на всі програми КХУ. Він триватиме до 25 серпня поточного року.

Умови прийому та перелік необхідних документів залежить від обраної програми. Для перегляду існуючих програм і можливостей у КХУ скористайтеся меню "Програми навчання". Читати далі...

Вступні іспити

30 червня, Середа, 09:00 - 2 липня, П’ятниця, 21:00

Перший етап вступних іспитів на богословські, церковні програми, а також на програму християнської журналістики.

Перелік вступних іспитів:

1. Тест на знання Біблії
2. Твір на доктринальну тему
3. Співбесіда

На період складання вступних іспитів немісцеві абітурієнти забезпечуються 3-и разовим харчуванням і житлом. Мешканці Києва забезпечуються лише обідом.

Переконливе прохання за тиждень до початку іспитів підтвердити Ваш приїзд за телефоном: +380 (44) 550-4385 (з 8:00 до 22:00 включаючи вихідні дні). Читати далі...

Вступні іспити

25 серпня, Середа, 09:00 - 27 серпня, П’ятниця, 21:00

Другий етап вступних іспитів на богословські, церковні програми, а також на програму християнської журналістики.
Перелік вступних іспитів:

1. Тест на знання Біблії
2. Твір на доктринальну тему
3. Співбесіда Читати далі...

Продовження прийому документів

30 серпня, Понеділок, 09:00 - 24 вересня, П’ятниця, 17:00

Термін прийому документів для вступу на програми Київського християнського університету продовжено до 24 вересня 2010 року.

Осіння сесія 2010

27 вересня, Понеділок, 09:00 - 8 жовтня, П’ятниця, 17:00

27 вересня 2010 року розпочинається сесія усіх заочних груп на програмах "Керівник молодіжного служіння" та "Християнської журналістики".