Умови вступу на програму журналістики

До Київського християнського університету на ці програми приймаються члени церков євангельських християн-баптистів, які мають повну середню освіту та успішно пройшли вступні іспити університету. Питання вступу віруючих з євангельських церков, що не входять у Всеукраїнський Союз Церков ЄХБ, вирішується індивідуально з керівництвом університету.

Для того щоб стати студентом університету: 

 1. Перш за все потрібно надіслати в академічний відділ заповнену анкету абітурієнта. Ця анкета засвідчить приймальній комісію Ваше бажання вчитися і дасть підставу включити вас до списку абітурієнтів.

Анкету абітурієнта Ви можете завантажити тут або ж відправити прохання про її отримання на адресу університету (див. контакти).

Після цього необхідно її роздрукувати, розбірливо заповнити, відсканувати і вислати на адресу office@kcu.org.ua або ж надіслати заповнену анкету абітурієнта звичайною поштою на адресу університету (див. контакти).

 1. Потім Вам необхідно зібрати весь пакет документів для вступу і відправити його звичайною поштою на адресу університету (або привезти самостійно) до початку вступних іспитів.

Прийом документів - з 1 липня по 25 вересня


Вступні іспити - з 30 вересня по 1 жовтня

На період складання вступних іспитів іногородні абітурієнти забезпечуються 3-х разовим харчуванням і житлом. Мешканці Києва забезпечуються тільки обідом.

Велике прохання за тиждень до початку іспитів підтвердити Ваш приїзд за телефоном: +380 (44) 550-4385 (з 8:00 до 22:00 включаючи вихідні дні).

Як до нас доїхати дивіться в розділі контакти.

Перелік документів для вступу:

(клацніть по посиланню, щоб завантажити документ)

 1. Анкета абітурієнта;
 2. Рекомендація пастора;
 3. Документи про освіту;
 4. Медична довідка форми 086-У;
 5. Копія внутрішнього паспорту (1, 2 и 11 сторінки);
 6. Копія ідентифікаційного коду (для громадян України);
 7. Копія приписного свідоцтва (військового квитка);
 8. Чотири фотографії 3х4 см;

Перелік вступних випробувань:

 1. Тест на знання Біблії;
 2. Твір на задану тему (для журналістики);
 3. Співбесіда.

Якщо Ви маєте будь-які запитання, телефонуйте за телефонами +380 (44) 550-4385, (067) 993-2035 або пишіть в академічний відділ КХУ.