Умови вступу на програму бізнес-коледжу

Програма бізнес-коледжу розроблена спільно з Європейським університетом (IV рівень акредитації). Для навчання на цих програмах приймаються випускники загальноосвітніх шкіл (після 11-ти класів), які склали зовнішнє незалежне оцінювання з результатом не менше 124 балів. Вступати можуть всі бажаючі.

Для того щоб стати студентом університету: 

  1. Перш за все потрібно надіслати в академічний відділ заповнену анкету абітурієнта. Ця анкета засвідчить приймальній комісії Ваше бажання вчитися і дасть підставу включити вас до списку абітурієнтів.

Анкету абітурієнта Ви можете завантажити тут або ж відправити прохання про її отримання на адресу університету (див. контакти).

Після цього необхідно її роздрукувати, розбірливо запов��ити, відсканувати і вислати на адресу або ж надіслати заповнену анкету абітурієнта звичайною поштою на адресу університету (див. контакти).

  1. Потім, Вам необхідно зібрати весь пакет документів для вступу і відправити їх звичайною поштою на адресу університету (або привезти самостійно) до початку вступних іспитів.

Прийом документів - з 1 червня по 25 серпня.

Перелік документів для вступу:

(клацніть по посиланню, щоб завантажити документ)

  1. Анкета абитурієнта;
  2. Документи про освіту; 
  3. Медична довідка форми 086-У; 
  4. Копія внутрішнього паспорта (1, 2 та 11 сторінки); 
  5. Копія ідентифікаційного коду (для громадян України); 
  6. Копія приписного свідоцтва (військового квитка); 
  7. Десять фотографій 3х4 см; 
  8. Сертифікат ЗНО.

Примітка: Іногородні студенти, які мають рекомендацію від пастора церкви, забезпечуються житлом і отримують пільги на харчування.

Якщо у Вас є запитання, дзвоніть за телефонами +380 (44) 574-4072, 550-4385, або пишіть в академічний відділ КХУ.